Zostaň s nami v kontakte: Topoľčany Partizánske Šport
Riešime za vás

PROSBA RODIčOV

Aktuálny stav podnetu: Nový Tento stav trvá: 19 dní a 12 hodín
Autor podnetu: nada
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Topoľčany
Ulica: M Benku
Dátum nahlásenia: 6.6.2017
Dátum poslednej aktivity: 8.6.2017

Dobrý deň, moja prosba respektíve požiadavka je za všetkých rodičov a ich deti, ktoré sa chodia hrávať na ihrisko za panelákom na M.BENKU 2341, kde je viac problémov.
1.požiadali by sme ak nie častejšie, tak aspon raz a poriadne pokoseniť veškerú travnatú plochu, lebo naposledy bolo pokosené ako keby pánom došla uprostred práce nafta
2. Nakolko sa tam hráva dosť detí, je potreba aby tam mesto pristavilo smetný kôš s pravidelným vyprázdnovaním
3. na uvedenom ihrisku sa nachádza šmýkalka, ktorá  z hladiska bezpečnosti nespĺňa kritéria nakolko dopadová plocha je vytŕčajúci kus betónu, preto by sme požiadali, o vytvorenie bezpečného dopadového miesta(kedysi tam bolo pieskovisko, ktoré niekto z nejakého dovodu odstránil)
4. Pieskovisko , na ktorom sa hrávajú tí najmenší je potrebné doplniť novým pieskom.
Za všetkých rodičov dakujeme a dúfame že problémy a naše prosby vypočujete.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Výskyt opálov a odrôd kameňa v širšom okolí Partizánskeho

Mestské múzeum Partizánske Výskyt opálov a odrôd kameňa v širšom okolí Partizánskeho Pozývame vás na výstavu pod názvom Výskyt opálov a odrôd kameňa v širšom okolí Partizánskeho, ktorú si môžete pozrieť od 12. do 22. júna 2017 v Mestskom múzeu Partizánske, pondelok až štvrtok od 10.00 do 16.00 hod. Jej autorom je mladý Veľkouherčanec Peter Toth, ktorý sa už niekoľko rokov zaoberá hľadaním a triedením nerastov a minerálov. Po dohode možná prezentácia od autora výstavy.

Výstavy

Týždeň zdravia 2017

Mesto Partizánske v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prievidzi, Regionálnym kultúrnym centrom v Prievidzi, Úniou nevidiacich a slabozrakých, Zväzom postihnutých civilizačnými chorobami, Zväzom telesne postihnutých, Zväzom diabetikov, Klubom kardiakov, Ligou proti rakovine – Klubom nezábudka, Ligou proti reumatizmu, Miestnym spolkom Slovenského Červeného kríža, Občianskym združením Prvosienka, Občianskym združením Frézia, Mestskou organizáciou Jednoty dôchodcov Slovenska, Klubom sclerosis multiplex Partizánske, Komunitným centrom Partizánske, spoločnosťou Svet zdravia Nemocnica Partizánske, Centrom voľného času, a školami, podporujúcimi zdravý životný štýl, vás pozývajú na TÝŽDEŇ ZDRAVIA V PARTIZÁNSKOM, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. júna - 1. júla 2017.

Iné