Zostaň s nami v kontakte: Topoľčany Partizánske Šport
Riešime za vás

Kosenuie trávnatých ploch

Aktuálny stav podnetu: Nový Tento stav trvá: 21 dní a 23 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Topoľčany
Ulica: M Benku
Dátum nahlásenia: 5.6.2017
Dátum poslednej aktivity: 8.6.2017

Dobrý deň, rada by som sa opýtala kedz je v pláne kosenie detského ihriska na sídlisku Juh na ulici M.benku. Pracovníci, ktorí tam naposledy boli to pokosili len aby sa nepovedalo, vyzeralo to ako keby padlo koniec pracovnej doby, odišli a na druhý den sa neukázali. Vzhladom k tome, že táto plocha je hlavne pre deti, by bolo vhodné túto plochu kosiť ked nie pravidelne tak aspon raz a poriadne. 
Dalej vzhladom k tomu, že sem chodia deti bolo by vhodné sem niekde umiestnit smetný kos, nakolko ak nie je kde všetci to riešie odhodením na zem.
A ako matka by som požiadala pod šmýkalou bolo kedysi pieskovisko, ktoré niekto ani nikto nevie prečo odstránil a nevrátil, nehovoriac o tom že ani o to druhé pieskovisko sa tiež už dlho nikto nezaujímal a piesok tam ubúda. Dakujem za všetk a deti a ich rodičov.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Týždeň zdravia 2017

Mesto Partizánske v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prievidzi, Regionálnym kultúrnym centrom v Prievidzi, Úniou nevidiacich a slabozrakých, Zväzom postihnutých civilizačnými chorobami, Zväzom telesne postihnutých, Zväzom diabetikov, Klubom kardiakov, Ligou proti rakovine – Klubom nezábudka, Ligou proti reumatizmu, Miestnym spolkom Slovenského Červeného kríža, Občianskym združením Prvosienka, Občianskym združením Frézia, Mestskou organizáciou Jednoty dôchodcov Slovenska, Klubom sclerosis multiplex Partizánske, Komunitným centrom Partizánske, spoločnosťou Svet zdravia Nemocnica Partizánske, Centrom voľného času, a školami, podporujúcimi zdravý životný štýl, vás pozývajú na TÝŽDEŇ ZDRAVIA V PARTIZÁNSKOM, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. júna - 1. júla 2017.

Iné