Zostaň s nami v kontakte: Topoľčany Partizánske Šport

Šport

Topoľčianska prípravka.

Prípravka vyhrala turnaj

Futbalová prípravka MFK Topoľčany (ročník 2009) zvíťazila na turnaji v Novom Meste nad Váhom.23. feb 2017, o 13:08

Hokejisti končia, Skalica udrela v presilovkeFoto

Aj tretí duel štvrťfinále hokejovej 1. ligy muselo v Skalici rozhodnúť predĺženie a na jeho konci sa radovali Záhoráci.23. feb 2017, o 9:43

Do Skalice na rozhodujúci zápas vycestovala aj početná divácka kulisa z Topoľčian.

Zimná príprava bánovských futbalistiek v plnom prúde

Tak, ako to býva u všetkých športových družstiev, i futbalistky ŽFK Bánovce od 7. januára tvrdo „zarezávajú“ na zimnej príprave.23. feb 2017, o 7:39

Ženský tím Bánoviec.

Hádzanárky doma zaskočili druhú Stupavu

Po takmer dvojmesačnej prestávke sa opäť rozbehla I. liga žien v hádzanej.22. feb 2017, o 12:02

Vestenický víťazom tenisového turnaja

Len pred pár dňami sa Igor Vestenický zúčastnil lyžiarskych bežeckých pretekov – Biela stopa a po dvoch týždňoch súperil už v tenise.22. feb 2017, o 7:32

Igor Vestenický.

Kto uspel cez víkend?Foto

Prinášame vám výsledkový prehľad víkendových zápasov.21. feb 2017, o 8:19

Horné Obdokovce porazili Jacovce 6:0.

Rozhodne posledný zápas, kto uspeje v Skalici?

Do semifinále I. hokejovej ligy majú oba tímy rovnako blízko i ďaleko. Vo vyrovnanej sérii rozhodne posledný piaty zápas.20. feb 2017, o 17:01

Kto sa bude tešiť po piatom zápase?

Kluka štyrmi gólmi umlčal Skalicu

Topoľčianski hokejisti prehrávali v sérii už 0:2, po nedeli je však vyrovnané – 2:2. Rozhodujúci piaty zápas sa odohrá v utorok – 21. februára na ľade v Skalici. A víťaz berie všetko...20. feb 2017, o 9:13

Michal Kluka sa raduje z gólu.

Séria je vyrovnaná, štyrikrát udrel KlukaFoto

Aj vo štvrtom zápase platilo, že vyhral domáci celok. Na zimný štadión si našlo cestu až 2100 fanúšikov, ktorí videli opäť výborný hokej. A tento zápas po prvýkrát rozhodovali až dvaja hlavní arbitri.19. feb 2017, o 21:47

Kluka práve dosahuje hetrik, hoci ešte Kalináč sa snaží o dorážku. Topoľčany už v prvej tretine viedli 4:0.

Samuel Hain: Verím, že dnes budeme opäť úspešní

Topoľčany prvý domáci zápas zvládli na výbornú. Po výhre 5:1 si vynútili aj štvrtý zápas, druhý v poradí na domácom ľade.19. feb 2017, o 9:24

Samuel Hain sa teší z druhého gólu.

Topoľčany sú stále v hre, doma pred 2000 divákmi Skalicu zdolaliFoto

Fantastické hokejové predstavenie videli diváci v sobotu na zimnom štadióne, Topoľčany si v play-off pripísali na konto prvú výhru.18. feb 2017, o 21:44

Topoľčany si domácou výhrou vynútili aj 4. zápas.

Jediným Slovákom bol hrajúci trénerFoto

Topoľčianski futbalisti na domáci prípravný zápas nastúpili v základe až s desiatimi legionármi.18. feb 2017, o 17:11

Topoľčany doma remizovali s Levicami 1:1.

Jednoznačný triumf štvrtoligistuFoto

Boli sme sa pozrieť na prípravnom zápase, v ktorom H. Obdokovce privítali Jacovce.18. feb 2017, o 11:24

H. Obdokovce strelili až šesť gólov.

Nina Kyseľová pokračuje vo víťazstvách

Kyseľová získala prvý titul medzi žiačkami.18. feb 2017, o 7:41

Nina Kyseľová.

Topoľčany stiahli hráča z KHL!

Síce Skalica vedie vo štvrťfinálovej sérii nad Topoľčanmi 2:0, zverenci trénera Hurtaja chcú sériu otočiť. Pomôcť im k tomu má i hráč zo Slovana Bratislava.17. feb 2017, o 13:25

Denis Pätoprstý sa dnes na zimnom štadióne v Topoľčanoch bol pozrieť aj na svojho brata Darena, hráča piatakov HC Topoľčany.

Hokejoví piataci naplno zarezávajúFoto

Topoľčianski mládežnícki hokejisti sa na dôležité zápasy pripravujú každý deň pod vedením svojich trénerov.17. feb 2017, o 10:35

Hokejoví piataci s trénerom Romanom Guričanom.

Karatisti z Karate klubu Topoľčany začali úspešne

Začiatok jarnej časti sezóny vyšiel karatistom Karate klubu na výbornú.17. feb 2017, o 7:08

Karatisti z Karate klubu Topoľčany.

Nasledujúce články

1. Dobrý správa pre cyklistov. Topoľčany pripravujú výstavbu hlavného cyklistického okruhu 568