Zostaň s nami v kontakte: Topoľčany Partizánske Šport

Správy z lokality Topoľčany

Prípravka vyhrala turnaj

Futbalová prípravka MFK Topoľčany (ročník 2009) zvíťazila na turnaji v Novom Meste nad Váhom. Jaroslav Šupa ,23. feb 2017, o 13:08

Topoľčianska prípravka.

Hokejisti končia, Skalica udrela v presilovkeFoto

Aj tretí duel štvrťfinále hokejovej 1. ligy muselo v Skalici rozhodnúť predĺženie a na jeho konci sa radovali Záhoráci. Jaroslav Šupa ,23. feb 2017, o 9:43

Do Skalice na rozhodujúci zápas vycestovala aj početná divácka kulisa z Topoľčian.
Pýtame sa za vás

Nemocnica stále neprešla pod nového správcu

Kraj vraj nemá vedomosť o tom, že by bola v nemocnici problematická situácia. Ak niekto takéto informácie má, má ich zaslať odboru zdravotníctva NSK, Ondrej Šomodi ,23. feb 2017, o 5:10

Aj takto sa vetrá v nemocnici.

V Štúdiu SKDK je podstatná najmä intimita medzi divákom a hercom

Túžba po hraní pred publikom dala vzniknúť projektu, aký by sme na Slovensku hľadali iba ťažko. Ondrej Šomodi ,23. feb 2017, o 3:10

Dĺžka navrhovanej cyklistickej trasy je 9,24 kilometra.22. feb 2017, o 13:48

Hádzanárky doma zaskočili druhú Stupavu

Po takmer dvojmesačnej prestávke sa opäť rozbehla I. liga žien v hádzanej. Jaroslav Šupa ,22. feb 2017, o 12:02

Vestenický víťazom tenisového turnaja

Len pred pár dňami sa Igor Vestenický zúčastnil lyžiarskych bežeckých pretekov – Biela stopa a po dvoch týždňoch súperil už v tenise. Jaroslav Šupa ,22. feb 2017, o 7:32

Igor Vestenický.

Čo bude s chátrajúcimi mestskými budovami?

Pri budovách, ktoré sú národnými kultúrnymi pamiatkami sa čaká na peniaze z eurofondov. Ondrej Šomodi ,22. feb 2017, o 4:00

Budova bývalého Červeného kríža sa už mala rekonštruovať v roku 2014. Mesto však z projektu vycúvalo aj kvôli časovej tiesni.

Kto uspel cez víkend?Foto

Prinášame vám výsledkový prehľad víkendových zápasov. Jaroslav Šupa ,21. feb 2017, o 8:19

Horné Obdokovce porazili Jacovce 6:0.

V meste môže vyrásť hala s ľadovou plochou. Pozrite sa, ako bude vyzerať

Radnica prejavila záujem o projekt SZĽH, vďaka ktorému má na Slovensku vyrásť množstvo menších športových hál. Okrem ľadovej plochy by nová hala poskytla priestor aj pre ostatné športy. Ondrej Šomodi ,21. feb 2017, o 2:45

Vizualizácia projektu.

Rozhodne posledný zápas, kto uspeje v Skalici?

Do semifinále I. hokejovej ligy majú oba tímy rovnako blízko i ďaleko. Vo vyrovnanej sérii rozhodne posledný piaty zápas. Jaroslav Šupa ,20. feb 2017, o 17:01

Kto sa bude tešiť po piatom zápase?

Aktuálne vydanie už v predaji

V redakcii si noviny zakúpite už za 0,60 centov.20. feb 2017, o 9:05

Séria je vyrovnaná, štyrikrát udrel KlukaFoto

Aj vo štvrtom zápase platilo, že vyhral domáci celok. Na zimný štadión si našlo cestu až 2100 fanúšikov, ktorí videli opäť výborný hokej. A tento zápas po prvýkrát rozhodovali až dvaja hlavní arbitri. Jaroslav Šupa ,19. feb 2017, o 21:47

Kluka práve dosahuje hetrik, hoci ešte Kalináč sa snaží o dorážku. Topoľčany už v prvej tretine viedli 4:0.

Samuel Hain: Verím, že dnes budeme opäť úspešní

Topoľčany prvý domáci zápas zvládli na výbornú. Po výhre 5:1 si vynútili aj štvrtý zápas, druhý v poradí na domácom ľade. Jaroslav Šupa ,19. feb 2017, o 9:24

Samuel Hain sa teší z druhého gólu.

Topoľčany sú stále v hre, doma pred 2000 divákmi Skalicu zdolaliFoto

Fantastické hokejové predstavenie videli diváci v sobotu na zimnom štadióne, Topoľčany si v play-off pripísali na konto prvú výhru. Jaroslav Šupa ,18. feb 2017, o 21:44

Topoľčany si domácou výhrou vynútili aj 4. zápas.

Jediným Slovákom bol hrajúci trénerFoto

Topoľčianski futbalisti na domáci prípravný zápas nastúpili v základe až s desiatimi legionármi. Jaroslav Šupa ,18. feb 2017, o 17:11

Topoľčany doma remizovali s Levicami 1:1.

Jednoznačný triumf štvrtoligistuFoto

Boli sme sa pozrieť na prípravnom zápase, v ktorom H. Obdokovce privítali Jacovce. Jaroslav Šupa ,18. feb 2017, o 11:24

H. Obdokovce strelili až šesť gólov.

Nasledujúce články

1. Dobrý správa pre cyklistov. Topoľčany pripravujú výstavbu hlavného cyklistického okruhu 568