Horses odprevadilo súpera s poltuctom

Topoľčany mali cez víkend voľno.

Topoľčany cez víkend pauzovali.Topoľčany cez víkend pauzovali. (Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

FC Horses – Beluša 6:0 (2:0)

FC Horses po víťazstve so Šuranmi chcel potvrdiť tri body. Prvú šancu, a zároveň i poslednú v celom zápase, si vypracovali hostia, ale hosťujúci útočník trafil iba bočnú sieť. Od tohto momentu boli domáci hráči pánmi na ihrisku a po peknej krídelnej akcii Líšku otvoril skóre stretnutia gólom do prázdnej bránky Olej – 1:0. Domáci aj naďalej tlačili súpera, pekným gólom sa prezentoval Oravec, ktorý trafil presne spoza šestnástky – 2:0. Ešte do polčasu mali domáci hráči niekoľko náznakov šancí, ale skóre sa už nemenilo. Po zmene strán domáci začali náporom a hneď v 46. minúte po individuálnej akcii zvýšil Mrocek už na 3:0. V ďalšom priebehu sa hralo iba na jednu bránku. V 56. minúte prišla pekná akcia Oleja, ktorý vysunul Halása a ten upravil na 4:0. V 76. minúte Halás svoj dobrý výkon korunoval piatym gólom do siete hostí. Presvedčivo víťazstvo domácich spečatil po samostatnej akcii Líška – 6:0. FC Horses po výbornom výkone porazil Belušu 6:0 a v priebehu štyroch dní tak získal vynikajúcich šesť bodov so skóre 10:0!

Góly: 12. T. Olej, 30. R. Oravec, 46. R. Mrocek, 56. a 76. R. Halás, 87. M. Líška. R Kozolka, ŽK: Mišutka (Beluša), 287 divákov. FC: Grman – Kastelovič, Poštrk, Oravec (73. Tabak), Mrocek, Gajdošík, Halás, Minárik, Szabó, Olej (62. Golis), Líška, tréner M. Slovák. TJ KOVO: Opat – Gažo (62. Pilát), Vavrík, Kršák, Jurga, Hrenák, Novisedlák, Škulec, Hlúbik, Kucharík, Mišutka, tréner M. Bednár.

(MK)

Topoľčany mali voľno

Ostatné výsledky:

Nové Zámky – Gabčíkovo 5:0 (2:0), 30. a 61. Švajda, 6. Matič, 74. Kráľ, 78. Muchaya.

Horná Nitra – Nemšová 3:3 (1:0), 21. Kopál, 86. Babašta, 87. Turančík – 48. Beňo, 63. Čataković, 77. Adekunle Issa.

Veľký Meder – Púchov 2:2 (1:0), 33. A. Bombicz (11 m), 52. M. Tóth – 81. Pilát, 88. Gajdošík.

ViOn B Vráble – Veľké Ludince 0:1 (0:1), 12. Hlaváčik.

Galanta – Lednické Rovne 0:0.

Šurany – Neded 6:1 (3:1), 8. a 32. Kacír, 19. Hrebík, 50. Blaho, 59. Dudáš, 62. Bencsík – 45. Nikolič.

Dubnica – Komárno 0:0.

Stretnutia Šaľa – DAC B/Vrakúň hrajú v stredu o 17.00 h.

1. Komárno 32 21 8 3 70:26 71 (+26)

2. Led. Rovne 32 18 8 6 59:31 62 (+14)

3. Púchov 32 16 10 6 52:26 58 (+13)

4. DAC B/Vrak. 32 14 9 9 50:31 51 (+6)

5. ViOn B Vráb. 32 14 8 10 48:37 50 (-1)

6. Dubnica 32 14 7 11 45:38 49 (-2)

7. Beluša 32 14 7 11 40:44 49 (+4)