Nedeľa – 7. mája o 16.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Horná Nitra – Galanta (so 16.30), Komárno – Neded (so 16.30), Topoľčany – DAC B/Vrakúň (so 16.30), V. Ludince – Šaľa (so 16.30), Dubnica – Nové Zámky (so 16.30), Beluša – Šurany, Nemšová – Veľký Meder, Gabčíkovo – ViOn B Vráble, Led. Rovne – FC Horses, Púchov má voľno.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Tr. Teplice – Myjava B (so 16.30), Borčice – Vrbové (so 16.30), Malženice – J. Bohunice, Hlohovec – Partizánske, N. Dubnica – Prečín, Domaniža – Častkovce, Holíč – Šimonovany, Boleráz a Tr. Stankovce majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Štúrovo – Levice (so 16.30), Kalná n/Hr. – ČFK Nitra (so 16.30), Hrušovany – Dvory n/Ž. (so 16.30), D. Saliby – Tvrdošovce, Veľké Lovce – Kolárovo, Svätý Peter – H. Obdokovce, Imeľ FC Nitra jun., Čeľadice majú voľno.
V. LIGA SEVER
Cígeľ – Ladce, Stará Turá – Kanianka, Streženice – Z. Kostoľany, Plevník-Drienové – V. Uherce, Brvnište – Tr. Turná, Horovce – Chocholná-Velčice, Opatová n/V. – Uhrovec, Bošany – Podolie.
V. LIGA STRED
Krušovce – Alekšince, Solčany – Báb, Lapáš – Radošina, V. Bedzany – Tovarníky, Zbehy – V. Zálužie,, H. Kráľová – Nevidzany, Jacovce – Oponice pondelok 8. mája o 16.00 h., Preseľany majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čermany – V. Dvorany (so 14.00), Kovarce – Prašice (so 16.30), Závada – Práznovce, Nemčice – N. Streda, Rajčany – Bojná, Kuzmice – V. Ripňany, Ludanice – Krnča.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
H. Štitáre – Krtovce (so 16.30), Šalgovce – N. Blatnica (ne 10.30), Koniarovce – Norovce (ne 11.00), Hajná N. Ves – Chrabrany (ne 11.00), Orešany – Blesovce, Urmince – Čeľadince, Kamanová – Tesáre.
MObl. PRIEVIDZA
D. Vestenice – Lehota p/Vt. (so 16.30), Dežerice – R. Lehota (so 16.30), v Handlovej H. Nitra B – Sebedražie (so 16.30), Malá Hradná – N. Sučany, Kamenec p/Vt. – N. Pravno), Skačany – Kolačno, N. Rudno – Diviacka Nová Ves, Malá Čausa – V. Bielice.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Ostratice (so 16.30), Nedanovce – Dvorec (so 16.30), Biskupice – Naše Podhorie (ne 11.00), Dolné Naštice – Veľký Klíž, Podlužany – Krásna Ves, Miezgovce – Chynorany, Žabokreky n/N. – Pečeňany.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
M. Uherce – PE/BBrodzany (so 16.30), V. Kršteňany – Klátova Nová Ves, L. Opatovce – Malé Bielice, Radobica – Pažiť, Nadlice – Návojovce, Hradište – Krásno.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Nedašovce – Horné Naštice (so 16.30), Rybany – Prusy (so 16.30), Zlatníky – Ruskovce (ne 11.00), Šišov – Kšinná, Brezolupy – Veľké Držkovce, V. Hoste – Žitná-Radiša.
ŽENY: so o 11.00 h: Or. Podzámok – Bánovce, ne o 14.00 h: Trenčín – Topoľčany.
DORAST
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Bánovce – J. Bohunice, ne o 10.00 a 12.30 h: Partizánske – Šamorín.
IV. LIGA SZ: so o 16.30 h: Bošany – Kanianka.
IV. LIGA JV: so o 16.30 h: H. Obdokovce – Kost. Kračany.
V. LIGA SEVER: so o 16.30 h: Drietoma – Klát. N. Ves, Chynorany – Selec.
V. LIGA STRED: so o 16.30 h: Čeľadice – Tovarníky, Krušovce – Močenok, Solčany – Výčapy-Opatovce, Zbehy – Oponice, ne o 14.00 h: Jacovce – Alekšince, Čechynce – Bojná.
ObFZ TO: VI. LIGA ObFZ TO: so o 16.30 h: V. Ripňany – Závada, Radošina – Hrušovany/ Ludanice.
MObl. PD: so o 15.00 h: Žabokreky n/N. – Uhrovec, so o 16.30 h: Dolné Naštice – N. Pravno, ne o 10.00 h: Šimonovany – Veľké Bielice, ne o 14.00 h: Skačany – V. Uherce.
I. TRIEDA PE+BN: ne o 11.00 h: Hal.-Otrhánky – Biskupice.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: ne o 10.00 a 12.00 h: Bánovce – Trenčín B, Topoľčany – Nové Zámky, Sereď – Partizánske.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 1. – 6. MIESTO: so o 13.30 h: Jacovce – Čermany/ Chrabrany, so 16.30 h: Urmince – Topoľčany B, ne o 13.30 h: Preseľany – Bojná.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 7. – 12. MIESTO: ne o 13.30 h: H. Obdokovce – Prašice, V. Ripňany – Kovarce, ne o 14.00 h: Tovarníky – Krnča.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 13. – 18. MIESTO: ne o 10.30 h: Solčany – Kuzmice, ne o 13.30 h: V. Dvorany – Radošina, V. Bedzany – Krušovce.
ŠZ OKRES PE: so o 11.00 h: Chynorany – PE B/Brodzany, so o 11.30 h: Skačany – Bošany, Horná Ves – Veľké Bielice, V. Uherce – Žabokreky na Nitrou.
ŠZ OKRES BN: so o 11.30 h: Brezolupy – Uhrovec, ne o 11.00 h: Ostratice – Rybany, ne o 14.00 h: Biskupice – Krásna Ves, Miezgovce – Prusy, ne o 14.30 h: Podlužany – Pečeňany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 10.30 h: Radošina – Tovarníky, so o 11.00 h: Prašice – Bojná, so o 13.30 h: N. Blatnica – Urmince, Nemčice – Topoľčany GFC.
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 10.30 h: Práznovce – Jacovce, so o 11.00 h: Hrušovany/ Koniarovce – Solčany (v Hrušovanoch), so o 13.30 h: Oponice – Preseľany, Ludanice – N.Streda/ Čeľadince.
ŽIAČKY: ne o 16.00 h: Trenčín – Topoľčany, Bánovce majú voľno.