Topoľčany Partizánske Šport

Hrušovany brali vonku

V domácom zápase uspeli i Horné Obdokovce.

Michal Béger (s loptou) strelil na ihrisku v Čeľadiciach dva góly.(Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

H. Obdokovce – V. Lovce 3:0 (1:0)

Na veľmi dobre pripravenom ihrisku si domáci vypracovali šancu už v 2. minúte, Grznár ale páli mimo. Následne mali domáci i dve pološance, ale tie nezakončili presne. V 20. minúte sa H. Obdokovce predsa len dočkali, Vaňo strieľa vedúci gól – 1:0. Až do polčasu mali domáci miernu prevahu, hostia len odkopávali loptu na polovicu ihriska.

Fotogaléria Petra Pargáča:

V druhom polčase sa začal hrať nemastný-neslaný futbal a domácich upokojil až v 61. minúte Balážik druhým gólom. Od tohto momentu začali mať domáci opäť navrch, ale dve dobré príležitosti nevyužili. Až v samom závere svojim druhým gólom v zápase stanovil Vaňo konečný výsledok na 3:0.

Góly: 20. a 90. D. Vaňo, 61. M. Balážik. R Pavlovič, 150. OTJ: Bránsky – Fekete, Ondrka, Uhrík, Zsebi, Kuchtiak, Grznár, J. Martonka (69. Košlab), Krajčír (89. Mondek), Vaňo, Balážik (84. Lacena).

Čeľadice – Hrušovany 1:3 (1:1)

Domáci hrali, súper dával góly. Hrušovany sa ujali vedenia z pokutového kopu, Čeľadice im darovali aj druhý gól po zbytočnej chybe. „Čalád“ otvoril hru, dostal z brejku na 0:3. Ku koncu však domáci veľa šancí nemali, po faule na Rybana z jedenástky znížil Koprda, ale na zvrat už bolo neskoro.

Góly: 89. D. Koprda (11 m) – 15. A. Masarovič (11 m), 49. a 61. M. Béger. R Obeda, 200. OFK: Kopecký – Sipos, Krško, Kurbel, Maršala, Masarovič, Rusinko (54. Kochan), Jankovič (71.I. Sporina), Boldiš, Soboňa (81. Šutovský), Béger.

Ostatné výsledky:

Levice – D. Saliby 0:1 (0:1), 8. A. Freňák.

ČFK Nitra – Štúrovo 1:0 (0:0), 87. M. Štofík.

FC Nitra jun. – Svätý Peter 5:0 (2:0), 33. (11 m) a 47. M. Bartošek, 37., 63. a 70. Ma. Fábry.

Dvory n/Ž. – Kalná n/Hr. 3:3 (2:0), 15. I. Bašťovanský, 45. a 78. E. Haulík – 55., 67. a 88. R. Chmelo.

Tvrdošovce – Imeľ 1:1 (1:0), 16. V. Veres – 83. T. Bacigál.

Palárikovo sa odhlásilo zo súťaže.

NAJLEPŠÍ STRELCI: 16 – M. Bartošek (FC Nitra jun.), 14 – M. Béger (V. Lovce, Hrušovany), 12 – Zs. Magyar (Kolárovo), G. Tóth (Štúrovo), 11 – D. Koprda (Čeľadice), R. Chmelo (Kalná n/Hr.).

ZOSTAVA KOLA: J. Kinče (ČFK Nitra) – L. Fabiš (FC Nitra jun.), T. Bacigál (Imeľ), R. Molnár (D. Saliby) – S. Kováčik (ČFK Nitra), M. Kováč (Dvory n/Ž.), M. Lakatoš (Tvrdošovce), R. Chmelo (Kalná n/Hr.) – M. Béger (Hrušovany), D. Vaňo (H. Obdokovce), M. Fábry (FC Nitra jun.).