NEDEĽA – 2. 4. o 15.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Veľký Meder – Komárno (so 15.30), FC Horses Bánovce – Nové Zámky (so 15.30), Šaľa – Nemšová (so 15.30), ViOn B Vráble – Galanta, Topoľčany – Púchov, Neded – Gabčíkovo, V. Ludince – Beluša, Šurany – Dubnica, DAC B/Vrakúň – Led. Rovne, Horná Nitra má voľno.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Vrbové – Nová Dubnica (so 15.30), Borčice – Tr. Stankovce (so 15.30), Myjava B – Partizánske (so 19.00), Malženice – Holíč, Boleráz – Prečín, Častkovce – J. Bohunice, Domaniža – Tr. Teplice, Šimonovany a Hlohovec majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Štúrovo – D. Saliby (so 15.30), Kalná n/Hr. – Imeľ (so 15.30), ČFK Nitra – Veľké Lovce (ne 10.30), FC Nitra jun. – Kolárovo (ne 10.30), Dvory n/Ž. – Svätý Peter, Tvrdošovce – Čeľadice, H. Obdokovce – Hrušovany, Levice majú voľno.
V. LIGA SEVER
Z. Kostoľany – Bošany (so 15.30), Chocholná-Velčice – Cígeľ (ne 11.00), Kanianka – Opatová, Ladce – Horovce, Stará Turá – Brvnište, Tr. Turná – Uhrovec, Veľké Uherce – Podolie, Streženice – Plevník-Drienové.
V. LIGA STRED
Jacovce – Zbehy (so 15.30), Solčany – H. Kráľová, Báb – V. Bedzany, Oponice – Lapáš, V. Zálužie – Radošina, Nevidzany – Tovarníky, Preseľany – Krušovce, Alekšince majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čermany – Ludanice (so 15.30), N. Streda – V. Ripňany (so 15.30), Rajčany – Kovarce, V. Dvorany – Kuzmice, Nemčice – Závada, Bojná – Krnča, Práznovce – Prašice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
H. Štitáre – Urmince (so 15.30), Chrabrany – Čeľadince (so 15.30), Krtovce – Koniarovce (ne 11.00), Hajná N. Ves – Kamanová (ne 11.00), N. Blatnica – Tesáre, Blesovce – Norovce, Orešany – Šalgovce.
MObl. PRIEVIDZA
Kolačno – Malá Čausa (so 15.30), N. Pravno – N. Rudno (so 15.30), Sebedražie – Malá Hradná, Rud. Lehota – Diviacka Nová Ves, Lehota p/Vt. – Veľké Bielice, N. Sučany – HN PD & HA B, Kamenec pod Vtáčnikom – Dežerice, Skačany – Dolné Vestenice.
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Pečeňany (so 15.30), Biskupice – Podlužany (ne 11.00), Chynorany – Pravotice, Krásna Ves – Dvorec, Veľký Klíž – Žabokreky, Ostratice – Nedanovce, Dolné Naštice – Miezgovce.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Pažiť – Veľké Kršteňany (so 15.30), Malé Bielice – Krásno (so 15.30), Malé Uherce – Radobica (so 15.30), Klátova Nová Ves – Hradište, Livinské Opatovce – Nadlice, PE B/Brodzany – Návojovce.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Nedašovce – Brezolupy (so 15.30), Horné Naštice – Žitná – Radiša (ne 11.00), Prusy – Zlatníky, Veľké Držkovce – Haláčovce – Otrhánky, Kšinná – Veľké Hoste, Šišov – Rybany.
ŽENY: so o 12.00 h: P. Bystrica – Bánovce, so o 15.00 h: Topoľčany – Ružomberok.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Púchov – Topoľčany.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: J. Bohunice – Partizánske, Brvnište – Bánovce.
IV. LIGA SZ: so o 15.30 h: Bošany – Led. Rovne.
IV. LIGA JV: ne o 13.00 h: Okoličná – H. Obdokovce.
V. LIGA SEVER: so o 15.30 h: Klát. N. Ves – Stará Turá, Streženice – Chynorany.
V. LIGA STRED: so o 15.30 h: Bojná – Solčany, Oponice – Tovarníky, ne o 13.00 h: Jacovce – Krušovce.
MObl. PD: so o 13.00 h: Lehota pod Vtáčnikom – Uhrovec, Veľké Uherce – Veľké Bielice, Nitrianske Pravno – Šimonovany, so o 14.00 h: Skačany – Čereňany, so o 15.30 h: Chrenovec – Brusno – Žabokreky nad Nitrou, Dolné Naštice –Pravenec.
I. TRIEDA PE+BN: so o 14.00 h: Biskupice – Haláčovce – Otrhánky.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Trebatice, Partizánske – Bánovce.
SŽ OKRES PE: so o 10.30 h: Klátova Nová Ves – Žabokreky nad Nitrou, so o 11.30 h: Bošany – PE B/Brodzany, Skačany – Veľké Uherce, Horná Ves – Chynorany.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Uhrovec – Prusy, Krásna Ves – Rybany, Brezolupy – Ostratice, ne o 12.00 h: Malá Hradná – Miezgovce, ne o 14.00 h: Biskupice – Podlužany.
MŽ ObFZ TO U13 SKUPINA A: so o 11.00 h: Prašice – Tovarníky, so o 12.30 h: Topoľčany Girls – Urmince, Bojná – Nemčice, N. Blatnica – Radošina.
MŽ ObFZ TO U13 SKUPINA B: so o 11.00 h: Hrušovany/Koniarovce – Preseľany (v Hrušovanoch), so o 12.30 h: Ludanice – Oponice, Solčany – Práznovce, ne o 11.00 h: Jacovce – N. Streda/Čeľadince.
ŽIAČKY
SKUPINA B: so o 10.00 h: P. Bystrica – Bánovce, Topoľčany – Tr. Teplice hrajú 12. 4. o 16.00 h.