Vyhodnotenie 3. kola:
1. 0028 Peter Žitňanský - Topoľčany 30
- 0074 Lukáš Grznár - Radošina 30
- 0007 Peter Michalík - Jacovce 30
- 0088 Jozef Mrázik - Topoľčany 30
- 0129 Marián Mateička - Behynce 30
- 0130 Peter Mateička - Behynce 30
7. 0027 Andrej Božik - Velušovce 27
- 0180 Martin Rybanský - Topoľčany 27
- 0181 Marián Rybanský - Topoľčany 27
- 0047 Vladimír Kováč - Topoľčany 27
- 0133 Andrea Ondrušková - Krušovce 27
- 0080 Ladislav Cifra - Urmince 27
- 0098 Peter Ryban - N. Streda 27
- 0134 Jozef Pavlov - Jacovce 27
15. 0096 Zuzana Golisová - Krušovce 24
- 0163 Ján Buraj - Orešany 24
- 0171 František Gregor - Partizánske 24
- 0111 Miroslav Ďurech - Topoľčany 24
- 0124 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 24
- 0189 Anton Kekiš - Topoľčany 24
- 0070 Patrícia Juričková - Topoľčany 24
- 0128 Lucia Bálešová - Sila 24
- 0166 Stanislav Gajdoš - Oponice 24
- 0105 Juraj Gieci - Topoľčany 24
- 0106 Marek Švajlen - Topoľčany 24
- 0013 Martin Turčan - Blesovce 24
- 0034 Jaroslav Bezucha - Topoľčany 24
- 0151 Lukáš Lukačovič - Bojná 24
- 0040 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 24
- 0127 Milan Minarovič - Behynce 24
- 0173 Miloš Šelestiak - N. Streda 24
32. 0115 Alexander Stanko - Velušovce 21
- 0126 Katarína Minarovičová - Behynce 21
- 0148 Jozef Gajdoš - Čeľadince 21
- 0186 Norbert Priecel - Partizánske 21
- 0015 Jozef Wenderla - Topoľčany 21
- 0073 František Švec - Bošany 21
- 0026 Miroslav Grác - Topoľčany 21
- 0029 Milan Valent ml. - Topoľčany 21
- 0033 Branislav Zachara - Topoľčany 21
- 0085 Roman Bilický - Preseľany 21
- 0038 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 21
- 0019 Miroslav Vimpeľ - Topoľčany 21
- 0138 Ľubomír Števanka - Preseľany 21
- 0001 Jozef Čimbora - Jacovce 21
- 0052 Roman Holička - Preseľany 21
- 0057 Marek Belis - Topoľčany 21
- 0172 Stanislav Šípoš - Chrabrany 21
- 0174 Ján Gajdoš - N. Streda 21
- 0178 Tomáš Bačkády - Topoľčany 21
- 0058 Karol Halo - Topoľčany 21
- 0109 Vratko Candrák - Topoľčany 21
- 0167 Zdenko Polák - Chrabrany 21
- 0177 Michaela Čerteková - Topoľčany 21
- 0154 František Lukačovič - Bojná 21
- 0053 Elena Sedmáková - Topoľčany 21
56. 0003 Pavol Šmíd - Ludanice 18
- 0032 Vojtech Gergel - Tovarníky 18
- 0083 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 18
- 0095 Marián Golis - Krušovce 18
- 0120 Lukáš Zigo - Jacovce 18
- 0079 Radovan Trudman - Krušovce 18
- 0060 Jozef Zvala - Topoľčany 18
- 0035 Milan Ilavský - Topoľčany 18
- 0055 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 18
- 0063 Ján Bilík - H. Obdokovce 18
- 0175 Miroslav Basár - Radošina 18
- 0042 Milan Grman - Vozokany 18
- 0045 Jozef Gerši - V. Hoste 18
- 0162 Martin Csáky - Nemčice 18
- 0037 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 18
- 0049 Ján Feješ - Topoľčany 18
- 0075 Jozef Belohorec - Oponice 18
- 0089 Juraj Hollán - Topoľčany 18
- 0114 Lukáš Guniš - Preseľany 18
- 0118 Martin Doležaj - Preseľany 18
- 0155 Dušan Hanko - N. Streda 18
- 0158 Miloš Makový - Tovarníky 18
- 0190 Miloš Matušík - Belince 18
- 0009 Mário Mančík - Solčany 18
- 0069 Ján Psotný - Topoľčany 18
- 0143 Jozef Mocný - Preseľany 18
- 0122 Patrik Holík - Kovarce 18
- 0051 Radoslav Zvala - V. Dvorany 18
- 0023 Ján Kubalák - Topoľčany 18
- 0140 Zuzana Mencelová - Preseľany 18
- 0142 Pavol Toriška - Preseľany 18
- 0153 Zdeno Májik - Topoľčany 18
- 0157 František Martinček ml. - TO 18
- 0183 Róbert Lepey - Krušovce 18
- 0039 Jozef Hudeček - N. Blatnica 18
- 0091 Jozef Szabo - Topoľčany 18
- 0102 Pavol Tlstý - V. Bedzany 18
93. 0191 Milan Černan - Topoľčany 16
- 0204 Patrik Gergel - Tovarníky 16
95. 0077 Dominik Grznár - Radošina 15
- 0054 Lýdia Schottertová - Topoľčany 15
- 0061 Viera Bisáková - H. Obdokovce 15
- 0066 Vlado Vinkler - Bojná 15
- 0097 Miloš Halmo - Topoľčany 15
- 0112 Dezider Čuhák - Krušovce 15
- 0184 Pavol Žurek - Jacovce 15
- 0152 Štefan Valko - Topoľčany 15
- 0132 Milan Skokan - Topoľčany 15
- 0002 Oto Ozimák - Kamanová 15
- 0146 Peter Kasana - Preseľany 15
- 0147 Ivan Petruš - Bojná 15
- 0008 Martin Patay - Topoľčany 15
- 0123 Miroslav Horváth - Radošina 15
- 0139 Ľubomír Kovačik - Preseľany 15
- 0168 Jozef Labuda - Solčany 15
- 0188 Milan Hostačný ml. - Rajčany 15
- 0043 Emil Remeň - Čeľadince 15
- 0092 Ján Kmotorka - Topoľčany 15
- 0108 Nora Candráková - Topoľčany 15
- 0150 Jozef Tomanec - Topoľčany 15
- 0025 Rudolf Kopček - Hrušovany 15
- 0179 Lukáš Pecháč - Topoľčany 15
- 0119 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 15
- 0156 František Martinček st. - TO 15
- 0160 Ladislav Hanus - Topoľčany 15
- 0010 Igor Patay - Topoľčany 15
- 0067 Tomáš Zachara - Oponice 15
- 0072 Štefan Želiska - Topoľčany 15
- 0078 Marek Klačanský - Solčany 15
- 0187 Milan Hostačný st. - Rajčany 15
- 0068 Dominika Galbavá - Topoľčany 15
- 0036 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 15
128. 0195 Bohumil Cifra - Topoľčany 13
- 0192 Milan Bartoník - Bojná 13
- 0149 Juraj Vagunda - Preseľany 13
- 0048 Ivan Babkovič - Topoľčany 13
132. 0005 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 12
- 0020 Vladimír Aberštík - Topoľčany 12
- 0046 Tomáš Andraško - Topoľčany 12
- 0076 Mária Fiantoková - Topoľčany 12
- 0084 Dušan Buday - Topoľčany 12
- 0125 Božena Ďuraková - Malé Dvorany 12
- 0176 Marek Bizoň - Topoľčany 12
- 0016 Jozef Wenderla ml. - Topoľčany 12
- 0062 Peter Martonka - H. Obdokovce 12
- 0103 Stanislav Král - Topoľčany 12
- 0022 Monika Grznáriková - Topoľčany 12
- 0087 Andrej Hupčík - Topoľčany 12
- 0165 Ľubomír Čulaga - Jacovce 12
- 0159 Filip Hanus - Topoľčany 12
- 0131 Veronika Balážiková - Behynce 12
- 0135 Ján Budinský - Vozokany 12
- 0161 Jozef Barát - Topoľčany 12
- 0182 Bohuš Bačkády - Topoľčany 12
- 0110 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 12
- 0136 Imrich Močko - Behynce 12
- 0044 Viliam Činčura - Topoľčany 12
153. 0196 Peter Červenka - Krnča 10
- 0198 Július Fuchs - Topoľčany 10
- 0200 Ladislav Hubinský - N. Blatnica 10
- 0170 Bibiana Petrovičová - Krtovce 10
- 0199 Peter Čaniga - Topoľčany 10
158. 0082 Peter Fráter - Topoľčany 9
- 0090 Peter Grič - Topoľčany 9
- 0101 Robert Tlstý - V. Bedzany 9
- 0004 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 9
- 0006 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 9
- 0099 Patrik Herda - Čeľadince 9
- 0121 Jozef Greguš - Topoľčany 9
- 0081 Martin Jančovič - Hrušovany 9
- 0086 Rudolf Medek - Chynorany 9
- 0169 Peter Grznár - V. Dvorany 9
- 0014 Roman Habo - Topoľčany 9
- 0107 Milan Valent st. - Topoľčany 9
- 0094 Stanislav Martoš - Bojná 9
- 0117 Tomáš Guniš - Preseľany 9
- 0185 Dušan Priecel - Partizánske 9
- 0071 Peter Drevennák - Topoľčany 9
- 0059 Peter Krošlák - Topoľčany 9
- 0113 Jozef Sitár - Topoľčany 9
- 0164 Ivan Činčura - Partizánske 9
- 0145 Ľubomír Rolfes - Preseľany 9
- 0050 Ondrej Macko - Topoľčany 9
- 0064 Miroslav Bočkay - Topoľčany 9
180. 0211 Iveta Šubová - Podhradie 8
- 0213 Michal Masaryk - D. Chlebany 8
- 0217 Adela Kardošová - Topoľčany 8
- 0218 Norbert Kráľ - Mýtna N. Ves 8
- 0197 Boris Vranka - Preseľany 8
- 0203 Roman Košecký - Topoľčany 8
186. 0205 Peter Hodál - Topoľčany 7
- 0209 Simona Patayová - Topoľčany 7
- 0194 Dezider Medo - Topoľčany 7
- 0202 Peter Bizoň - Topoľčany 7
190. 0018 Roman Szegény - Topoľčany 6
- 0030 Naďa Valentová - Topoľčany 6
- 0011 Peter Tomka - Topoľčany 6
- 0021 Miroslav Grznárik - Topoľčany 6
- 0031 Jozef Matejovič - Blesovce 6
- 0141 Branislav Kapusta - Belince 6
- 0116 Roman Petrikovič - Hrušovany 6
197. 0212 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 5
- 0216 Jirko Kopenec - Topoľčany 5
- 0206 Peter Vendég - Topoľčany 5
- 0100 Jozef Minárik - V. Bedzany 5
201. 0208 Linda Candráková - Topoľčany 4
- 0137 Marián Varga - Orešany 4
203. 0056 Štefan Goga - Topoľčany 3
- 0024 Michal Mrázik - Topoľčany 3
- 0065 Milan Kubričan - Topoľčany 3
- 0041 Jozef Gerši - Bošany 3
- 0017 Ľubomír Churý - Topoľčany 3
- 0144 Zuzana Machová - Šišov 3
- 0012 Lukáš Matejovič - Blesovce 3
210. 0215 Jozef Černák - Topoľčany 2
- 0207 Mário Kiss - Topoľčany 2
- 0093 Tibor Gerši - Oponice 2
213. 0104 Dušan Boháčik - Norovce 1
214. 0201 Eva Hostačná - Rajčany -2
- 0193 Peter Čáp - Topoľčany -2
- 0210 Jozef Hostačný - Rajčany -2
217. 0214 Lukáš Aneštík - Topoľčany -4
POSTREHY 3. KOLA:
- v treťom kole sme dostali až 207 kupónov.
- správna odpoveď, že FC Horses Bánovce vyhrali na jar zatiaľ dva zápasy, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov 14 získala iba jedna tipujúca
- víťazkou piva sa stala Zuzana Golisová z Krušoviec.
- cenu si súťažiaci musia prevziať do dvoch týždňov od uverejnenia a musia byť odfotografovaní.
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 3. kola: Gabčíkovo – Topoľčany 1, FC Horses – Veľký Meder X, Hrušovany – D. Saliby 1, H. Obdokovce – FC Nitra jun. 1, J. Bohunice – Šimonovany 2, Uhrovec – Veľké Uherce 1, Krušovce – Zbehy 1, Radošina – Oponice 1, Krnča – Práznovce 2, Tesáre – Blesovce 1.