Nedeľa – 26. 3. o 15.00 h
DOSPELÍ
III. LIGA
FC Horses Bánovce – Veľký Meder (so 15.00, v Bánovciach), Horná Nitra – Šurany (so 15.00), Dubnica – Šaľa (so 15.00), Nové Zámky – ViOn B Vráble (so 15.00), Púchov – V. Ludince (so 15.00), Komárno – Beluša (so 15.00), Led. Rovne – Neded, Nemšová – DAC B/Vrakúň, Gabčíkovo – Topoľčany, Galanta má voľno.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Tr. Teplice – Borčice (so 15.00), J. Bohunice – Šimonovany (so 15.00), Holíč – Tr. Stankovce, N. Dubnica – Častkovce, Hlohovec – Vrbové, Prečín – Myjava B, Malženice – Boleráz, Domaniža a Partizánske majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Hrušovany – D. Saliby (so 15.00), Kolárovo – Tvrdošovce (so 15.00), H. Obdokovce – FC Nitra jun. (so 15.00), Svätý Peter – Kalná n/Hr., Veľké Lovce – Dvory n/Ž., Imeľ – Štúrovo, Čeľadice – Levice, ČFK Nitra má voľno.
V. LIGA SEVER
Chocholná-Velčice – Tr. Turná (ne 11.00), Opatová – Ladce, Bošany – Kanianka, Podolie – Z. Kostoľany, Uhrovec – Veľké Uherce, Cígeľ – Plevník-Drienové, Brvnište – Streženice, Horovce – Stará Turá.
V. LIGA STRED
Tovarníky – V. Zálužie (so 15.00), Nevidzany – Preseľany (so 15.00), H. Kráľová – Jacovce, Krušovce – Zbehy, Radošina – Oponice, Lapáš – Báb, V. Bedzany – Alekšince, Solčany majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Závada – Bojná, Ludanice – Nemčice, Kovarce – Čermany, V. Ripňany – V. Dvorany, Prašice – N. Streda, Krnča – Práznovce, Kuzmice – Rajčany dohrajú 14. 4. o 16.00 h.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čeľadince – N. Blatnica (so 15.00), Šalgovce – Chrabrany (ne 10.30), Tesáre – Blesovce (ne 11.00), Koniarovce – Hajná N. Ves (ne 11.00), Urmince – Orešany, Norovce – Krtovce, Kamanová – H. Štitáre.
Mobl. PRIEVIDZA
Dežerice – Skačany (so 15.00), HN PD & HA B – Kamenec pod/Vt. (so 15.00), Veľké Bielice – Kolačno (ne 11.00), Malá Hradná – Dolné Vestenice, Nitrianske Rudno – Nitrianske Sučany, Malá Čausa – Nitrianske Pravno, Diviacka Nová Ves – Lehota pod Vtáčnikom, Sebedražie – Rudnianska Lehota.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Podlužany (so 15.00), Nedanovce – Dolné Naštice (so 15.00), Miezgovce – Biskupice, Žabokreky nad Nitrou – Ostratice, Pečeňany – Veľký Klíž, Dvorec – Naše Podhorie, Chynorany – Krásna Ves.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Rybany – Nedašovce (so 15.00), Žitná – Radiša – Kšinná (so 15.00), Haláčovce – Otrhánky – Horné Naštice (so 15.00), Zlatníky – Brezolupy (ne 11.00), Veľké Hoste – Ruskovce, Prusy – Veľké Držkovce.
ŽENY – II. LIGA: ne o 15.00 h: Horná Nitra – Topoľčany, Bánovce majú voľno.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Inter.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Bánovce -ČFK Nitra, ne o 10.00 a 12.30 h: Partizánske – Sereď.
IV. LIGA SZ: so o 10.30 h: N. Dubnica – Bošany.
IV. LIGA JV: ne o 12.30 h: H. Obdokovce – Nový Život.
V. LIGA SEVER: so o 15.00 h: Klátova N. Ves – Nedožery-Brezany, Drietoma – Chynorany.
V. LIGA STRED: so o 15.00 h: Čeľadice – Bojná, Solčany – Jacovce, Krušovce – Zbehy, ne o 11.00 h: Tovarníky – Alekšince, ne o 12.00 h: Výčapy-Opatovce – Oponice.
Mobl. PD: so o 14.00 h: Veľké Bielice – Nitrianske Pravno, so o 15.00 h: Žabokreky nad Nitrou – Dolné Naštice, ne o 10.00 h: Šimonovany – Chrenovec – Brusno, ne o 12.30 h: Pravenec – Skačany, Uhrovec – Veľké Uherce.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Gabčíkovo – Partizánske, ne o 10.00 a 12.00 h: Bánovce – Topoľčany.
ŽIAČKY: ne o 13.00 h: Horná Nitra – Topoľčany (ihrisko Nedožery-Brezany), ne o 15.00 h: Dubnica – Bánovce.