STARŠÍ DORASTENCI
Topoľčany – Malacky/Stupava 30:17 (17:6)
HK AGRO: Šiška, A. Králik, Šmalo, Tomanec 2, Kováč 2/2, Pešta 9, Lacena, S. Babčan, Péchy, O. Tóth 3, Filipeje 7/3, Valko, N. Babčan 2, Birmon Pacoň 4, Tomko 1, tréner D. Jakubička.
Ostatné výsledky: Prešov – Pov. Bystrica 30:26, Hlohovec – Levoča 43:23, Modra – ŠKP 31:34, N. Zámky – Bojnice /Martin 33:30, Trebišov – Košice 39:36.
1. ŠKP 13 13 0 0 473:344 26
2. Prešov 13 11 0 2 477:300 22
3. Topoľčany 13 11 0 2 421:337 22
4. Hlohovec 13 9 0 4 438:351 18
5. Pov. Bystrica 13 6 2 5 351:332 14
6. Modra 13 6 1 6 417:404 13
7. Trebišov 13 6 0 7 387:406 12
8. Košice 13 5 0 8 398:409 10
9. Malacky 13 4 1 8 322:417 9
10. Bojnice 13 3 0 10 342:431 6
11. N. Zámky 13 2 0 11 323:485 4
12. Levoča 13 0 0 13 317:450 0
MLADŠÍ DORASTENCI
Topoľčany – Malacky/Stupava 22:21 (12:11)
HK AGRO: Škvarenina, Šmalo, Fábry – Petruš 1, Valent, Sobota, Lacena 5/4, Magdolen, S. Babčan 6/3, Vanek, Kober 3, Valko 2, Dúbravka 2, J. Tóth 3, tréner F. Minarovský.
Ostatné výsledky: Prešov – Pov. Bystrica 22:21 (11:12), Modra – ŠKP 14:18, N. Zámky – Bojnice /Martin 31:25, Trebišov – Košice 22:26, Hlohovec mal voľno.
1. Prešov 12 10 1 1 338:275 21
2. Topoľčany 12 8 2 2 333:249 18
3. ŠKP 12 7 1 4 282:222 15
4. Malacky 12 7 1 4 330:290 15
5. Pov. Bystrica 12 7 0 5 320:273 14
6. Hlohovec 11 5 0 6 273:263 10
7. Modra 11 5 0 6 234:256 10
8. Trebišov 12 5 0 7 258:291 10
9. N. Zámky 12 4 1 7 275:288 9
10. Košice 12 4 0 8 284:345 8
11. Bojnice 12 0 0 12 229:404 0
DORASTENKY
Topoľčany – Topoľníky 23:10 (11:6)
ŠKP: Petrášová – Dubná 3, Valková 5, Vlčková 7, Griffiths 4, Grznárová 4, Macová.
Topoľčany – Inter 21:10 (15:3)
ŠKP: Petrášová – Dubná 3, Valková 7, Vlčková, Griffiths 8, Grznárová 2, Macová.
STARŠIE ŽIAČKY
Sereď – Topoľčany 22:31 (10:16)
ŠKP: Petrášová – Sporinová 2, Múdra 5, Žoldošová 1, Vlčková 13, Figurová 10, D. Lacenová, Šarayová, N. Lacenová.
Dun. Streda B – Bánovce 30:30 (14:13)
SOKOL: S. Duchoňová 7, H. Galková 8, S. Števanková 4, M. Bežová 9, Ch. Aujeska 2.
Ostatné výsledky: Kolárovo – UDHK Nitra 18:27, Močenok – Šurany 17:16, Hlohovec – MŠK DS A 16:37. Šaľa mala voľno.
1. MŠK DS A 11 11 0 0 348:143 22
2. Bánovce 11 9 1 1 317:189 19
3. UDHK Nitra 12 8 0 4 316:240 16
4. MŠK DS B 11 7 1 3 310:217 15
5. Šaľa 10 7 0 3 231:144 14
6. Šurany 12 7 0 5 274:216 14
7. Močenok 12 5 0 7 256:249 10
8. Kolárovo 11 3 0 8 190:294 6
9. Topoľčany 11 3 0 8 206:319 6
10. Hlohovec 12 1 0 11 194:342 2
11. Sereď 11 0 0 11 148:437 0
MLADŠIE ŽIAČKY
Sereď – Topoľčany 17:1 (10:0)
ŠKP: Žoldošová – N. Lacenová 1, Brňová, Gogová, Lehutová, Šarayová, D. Lacenová, Horková, Gálisová, Halašová.
Dun. Streda B – Bánovce A 28:13 (15:7)
SOKOL: Ch. Aujeska 9, D. Blaškovičová 3, K. Országhová 1.
Dun. Streda B – Bánovce B 30:6 (19:3)
SOKOL: S. Šebeňová 4, N. Zajacová 2.
Ostatné výsledky: Kolárovo – UDHK Nitra 21:14, Močenok – Šurany 14:19, Hlohovec – MŠK DS A 20:25, Nesvady – Zlatná n/O. 8:19.
1. MŠK DS B 18 18 0 0 478:214 36
2. MŠK DS A 17 15 0 2 402:220 30
3. Šaľa A 15 14 0 1 380:187 28
4. Kolárovo 16 12 0 4 386:277 24
5. Šurany 17 10 0 7 327:274 20
6. Sereď 16 10 0 6 303:302 20
7. Zlatná n/O. 15 9 0 6 267:238 18
8. Močenok 17 7 2 8 270:268 16
9. UDHK Nitra 17 6 3 8 264:233 15
10. Štúrovo 17 7 0 10 353:338 14
11. Bánovce A 16 6 2 8 300:345 14
12. Šaľa B 15 5 2 8 235:220 12
13. Hlohovec 17 3 1 13 235:311 7
14. Nesvady 17 3 0 14 216:312 6
15. Bánovce B 16 0 1 15 87:390 1
16. Topoľčany 16 0 1 15 86:460 1