STARŠÍ DORASTENCI
Topoľčany – Trebišov 34:26 (20:7)
HK AGRO: Šiška, A. Králik, Šmalo – Tomanec 2, Kováč 6, Pešta 2, S. Babčan, Kober, Péchy, O. Tóth 4, Filipeje 11, Birmon, Pacoň 4, Tomko 5, tréner D. Jakubička.
Ostatné výsledky: Malacky /Stupava – Pov. Bystrica 25:25 (10:12), Bojnice /Martin – Hlohovec 31:38, Levoča – Modra 23:39, Košice – N. Zámky 37:25, ŠKP – Prešov 33:31.
1. ŠKP 12 12 0 0 439:313 24
2. Prešov 12 10 0 2 447:274 20
3. Topoľčany 12 10 0 2 391:320 20
4. Hlohovec 12 8 0 4 395:328 16
5. Pov. Bystrica 12 6 2 4 325:302 14
6. Modra 12 6 1 5 386:370 13
7. Košice 12 5 0 7 362:370 10
8. Trebišov 12 5 0 7 348:370 10
9. Malacky 12 4 1 7 305:387 9
10. Bojnice 12 3 0 9 312:398 6
11. N. Zámky 12 1 0 11 290:455 2
12. Levoča 12 0 0 12 294:407 0
MLADŠÍ DORASTENCI
Topoľčany – Trebišov 33:17 (17:10)
HK AGRO: Škvarenina, Šmalo, Fábry – Gregor 1, Petruš, Sobota 5, Lacena 2, S. Babčan 10, J. Tóth 4, Vanek 2, Kober 3, Valko 3, Dúbravka 1, Batista 2, tréner F. Minarovský.
Ostatné výsledky: Malacky /Stupava – Pov. Bystrica 30:26 (15:12), Bojnice /Martin – Hlohovec 22:34, Košice – N. Zámky 29:23, ŠKP – Prešov 22:19, Modra mala voľno.
1. Prešov 11 9 1 1 316:254 19
2. Topoľčany 11 7 2 2 311:228 16
3. Malacky 11 7 1 3 309:268 15
4. Pov. Bystrica 11 7 0 4 299:251 14
5. ŠKP 11 6 1 4 264:208 13
6. Hlohovec 11 5 0 6 273:263 10
7. Modra 10 5 0 5 220:238 10
8. Trebišov 11 5 0 6 236:265 10
9. N. Zámky 11 3 1 7 244:263 7
10. Košice 11 3 0 8 258:323 6
11. Bojnice 11 0 0 11 204:373 0
STARŠIE ŽIAČKY
Topoľčany – Močenok 5:24 (3:11)
ŠKP: Žoldošová – N. Lacenová 1, Kasanová 4, Gogová, Šarayová, D. Lacenová, Horková, Halašová.
Ostatné výsledky: UDHK Nitra – Hlohovec 30:17, Kolárovo – Šurany 19:35, Šaľa – Sereď odložili na marec. MŠK DS A, MŠK DS B a Bánovce mali voľno.
1. MŠK DS A 10 10 0 0 311:127 20
2. Bánovce 10 9 0 1 287:159 18
3. MŠK DS B 10 7 0 3 280:187 14
4. Šaľa 10 7 0 3 231:144 14
5. UDHK Nitra 11 7 0 4 289:222 14
6. Šurany 11 7 0 4 258:199 14
7. Močenok 11 4 0 7 239:233 8
8. Kolárovo 10 3 0 7 172:267 6
9. Topoľčany 10 2 0 8 175:297 4
10. Hlohovec 11 1 0 10 178:305 2
11. Sereď 10 0 0 10 126:406 0
MLADŠIE ŽIAČKY
Topoľčany – Močenok 14:30 (8:16)
ŠKP: Žoldošová, Petrášová – Panáková, Vlčková 8, Figurová 5, Šarayová, D. Lacenová, Sporinová 1.
Ostatné výsledky: UDHK Nitra – Hlohovec 15:12, Štúrovo – Bánovce A 23:13, MŠK DS B – Zlatná n/O. 22:13, MŠK DS A – Nesvady 27:9, Kolárovo – Šurany 23:10, Štúrovo – Bánovce B 22:4. Stretnutia Šaľa A – Sereď a Šaľa B – Sereď odložili na marec.
1. MŠK DS B 16 16 0 0 420:195 32
2. Šaľa A 15 14 0 1 380:187 28
3. MŠK DS A 16 14 0 2 377:200 28
4. Kolárovo 15 11 0 4 365:263 22
5. Šurany 16 9 0 7 308:260 18
6. Sereď 15 9 0 6 286:301 18
7. Zlatná n/O. 14 8 0 6 248:230 16
8. Močenok 16 7 2 7 256:249 16
9. UDHK Nitra 16 6 3 7 250:212 15
10. Štúrovo 17 7 0 10 353:338 14
11. Bánovce A 15 6 2 7 287:317 14
12. Šaľa B 15 5 2 8 235:220 12
13. Hlohovec 16 3 1 12 215:286 7
14. Nesvady 16 3 0 13 208:293 6
15. Bánovce B 15 0 1 14 81:360 1
16. Topoľčany 15 0 1 14 85:443 1